Re:Myslím, že to vyzerá inak

Admin | 23.12.2014

Vassula a bl.Helena Aiello, či vizionari z Garabandalu všetci sú Boží proroci, takže netreba hľadať protirečenia, ale skôr doplnenia a to podobne, ako ani na Ježišových Slov z Evanjelia (Nový Zákon) nemôžeme hľadať protirečenia k Staremu Zakonu, ale ich naplnenie.

Každý múdry veriaci človek, ked porovnava posolstvá rôznych Božích prorokov, tak sa stretol s tým, že niektoré časti na prvý dojem sa zdaju byť protirečivé. Avšak neskôr zistil, ako to bolo len zdanlivé a že to len ešte nepoznal určité spojitosti, nakoľko nikto nie je dokonalí vo všetkom.

Naopak, tí čo si namyšľali, že oni vedia lepšie ako Boží proroci, tak sa nechali oklamať a radšej si povedali, že posolstvá si protirečia.

Aj v pripade posolstiev o 3.sv.vojne, ktorá bude pred Veľkým Varovaním sa niektorí proroci zmieňuju viac a iní menej, takže aj tu treba hľadať spojitosť.

Napr. Vasula síce hovorí o obratení Ruska a viac v pozitivnom zmysle, ale to preto, lebo ma poslanie od Boha poukazať viac na situáciu, ktorá nastane až po Veľkom Varovaní. Až vtedy sa Rusko uplne obráti. Dokonca bude uznávať papeža za jedineho zástupcu Boha na zemi, tak ako katolíci. Cirkev na Východe a Západe, Severe i Juhu sa zjednotí a na istý čas bude jedna Cirkev-viera-tajomne telo kristovo.

Lenže na druhej strane Boh zjavil vizionarom z Garabandalu, ako videli, že komunizmus sa rozšíri po celej Europe a bl.Helene zjavil, že to Rusko bude tým, ktorí obsadia Taliansko. V Rusku je ešte stále veľa komunistov a stačí, že nastane prevrat - k moci sa dstanu komunisti a 3.sv.vojna začne.

Máš pravdu, že Anglo-saska ríša: Britania, USA, Australia a dalšie kolonie tejto ríše stále vyvolavaju vojny, ale robia to tak, aby iní vojnu začali oficiálne. A tak to bude aj s Ruskom.

Ešte, čo sa týka pohľadu na Rusko. Ak má niekto o ńom dobru mienku, tak len preto, že je negativne ovplyvnený mediami. Netreba zabudať na fakty, že komunizmus je tam stale zakorenený v ľudských srdciach a Rusko sa ešte neobratilo uplne. Zasvätenie Ruska je stale aktualnou zaležitosťou, ktoru treba vykonavať, až kým nepríde Veľké Varovanie od Boha

Pridať nový príspevok