Otázky a odpovede

1. Ježiš-Kristus-varovanie

Spomínali ste o posolsvách uznaných cirkvou a jedným z týchto boli aj zjavenia v Garabandale, kde bolo deťom dané posolsvo ,ktoré
bude vidieť celý svet a bude to posledným varovaním a zároveň možnosťou pre každého, aby uveril v Boha. Práve v tom posolstve sa hovorí, že všetko sa na chvíťu zastaví a každý vo svojom vnútri pocíti Božiu prítomnosť. Každý vo svojom vnútri bude cítiť zlo, ktoré spáchal a dobro čo mal urobiť a neurobil. Chorí budú uzdravení a hriešnici dostanú milosť uveriť.Trochu mi pripomína posolstvá tej ženy z Írska. Myslíte, že by sa mohla inšpirovať posolstvom z garabandalu, alebo je to náhoda, že sú podobné? Vopred ďakujem za odpoveď. Keďže som bola viackrát v Medžugorii som presvedčená, že panna Mária nás vedie ako starostlivá matka a všetko čo potrebujeme vedieť nám v pravý čas oznámy cez vizionárov. Je dôležité, čo nám stále opakuje, že máme sa milovať, odpúšťať si, žiť v milosti posväcujúcej, modliť sa a postiť. Nemáme si robiť starosť o budúcnosť. Tiež niesom zástancom kadejakých pos
olstiev a zjavení, pretože mnohé z nich sa mi vidia práve také, aby ľudí skôr zastrašili ako uistili o Božej milosrdnej láske. Boh nás stvoril z nekonečnej lásky a verím, že nechce nás zahubiť, ale zachrániť. JEŹIŠU DOVERUJEM TI !

Klára

 

Odpoveď: Admin

Pochválený buď Pán Ježiš Kristus +

Pokoj s Tebou, Božie Dieťa "Klára" ...

Predovšetkým ďakujem Bohu, všetkým svätým i Tebe, že máš záujem spoznávať Božiu lásku i Pravdu.

Ak by ti nevadilo, budeme si "tykať" (ak nie, tak odpíš)

Takže prejdem k otázke:

Citujem:

1."Spomínali ste o posolsvách uznaných cirkvou a jedným z týchto boli aj zjavenia v Garabandale, kde bolo deťom dané posolsvo ,ktoré
bude vidieť celý svet a bude to posledným varovaním a zároveň možnosťou pre každého, aby uveril v Boha."

- Je pravda, že počas zjavenia v Garabandale povedala Panna Mária o Veľkom Varovaní, že ho bude vidieť celý svet a istým spôsobom bude aj posledným, ale upresním to tak, že toto Varovanie je špecifickým, čiže je rozdielnym od iných, ktoré sa dejú prostredníctvom rôznych prorokov.

Totižto také niečo sa neudialo a ani neudeje potom, ale čo sa týka varovania rôznych prorokov, tak to sa môže udiať aj potom, až kým nepríde Pán Ježiš súdiť svet. 

2. "Práve v tom posolstve sa hovorí, že všetko sa na chvíľu zastaví a každý vo svojom vnútri pocíti Božiu prítomnosť. Každý vo svojom vnútri bude cítiť zlo, ktoré spáchal a dobro čo mal urobiť a neurobil. Chorí budú uzdravení a hriešnici dostanú milosť uveriť.Trochu mi pripomína posolstvá tej ženy z Írska."

- Je pravda, že v Garabandale (ako aj v Dechticiach) bolo povedané, že počas Varovania spoznajú ľudia, čo urobili zle, ale čo sa týka uzdravenia, tak to povedala Panna Mária v Garabandale, že sa stane až v čase Veľkého Zázraku a to je už iná (nasledujúca) udalosť, ktorá príde až po Veľkom Varovaní. 

Porovnaj:  

Conchita: " Panna Mária mi oznámila presný dátum zázraku a presne, z čoho bude pozostávať. Jeho uskutočnenie mám týždeň predtým osobne ľuďom oznámiť. Chorí, ktorí sa ho zúčastnia, budú uzdravení, nezávisle od ich choroby alebo náboženstva. Hriešnici sa napravia. Kto uvidí veľký zázrak, ktorý Boh vykoná prostredníctvom Panny, pochybnosti už mať nebude. Preto už dnes očakávajme tento veľký deň zázraku, aby sme uvideli, či sa svet mení a trest bude odvrátený.

Více zde: https://koniecsveta-obnovasveta.webnode.sk/posledne-casy/a27-proroctva-garabandal/

 

Milá Zuzka, rozumiem Ti... a preto je veľmi dôležité poznať najprv Božie proroctvá (posolstvá) ako aj Garabandal a potom nás nepomýlia falošné posolstvá (ako sú aj spomínanej ženy z Írska)

3. "Myslíte, že by sa mohla inšpirovať posolstvom z garabandalu, alebo je to náhoda, že sú podobné?"

- Myslím si, ale zároveň som istým spôsobom presvedčený, že žena z Írska verí v zjavenia v Garabandale a číta posolstvá, ale keď príjma vnuknutia ducha (zlého), ktorý jej káže písať "posolstvá", tak jej mieša to, čo pozná s tým,čo nie je pravda.

Pretože takto to je s falošnými vizionármi (katolíkmi), že sú veriaci - poznajú Božie proroctvá, ale nepoznajú falošné, takže ani nemôžu a nevedia rozlíšiť pravosť toho, čo príjmajú duchom. Nakoniec to aj tak vizerá, že v posolstvách to majú pomýlené.

Nie je to náhoda, že sú podobné tým pravým posolstvám - je to zámer zlého ducha, lebo takto sa ľahšie môže dostať k veriacim, podobne ako Satan skrze hada k človeku. Aj skrze ženu z Írska keby povedal, že Garabandal je falošné zjavenie, tak by tým odpudil veriacich, ale takto to má ľahšie.     

Drahá Klára

Som rád, že veríš v zjavenia v Medjugorí a si obozretná voči falošným zjaveniam, lebo je ich mnoho a ich zámerom je pripraviť ľudí na príchod Antikrista. Bude to najväčší podvod, aký nebol od stvorenia sveta, takže je veľmi potrebné sa zrieknuť falošných proroctiev (vyspovedať sa).

Viac o falošných zjavení na:

https://koniecsveta-obnovasveta.webnode.sk/falosni-proroci/

 

2. Možu sa modliť modlitby irskej vizionárky ?

Otázka od: Marika:
Berem na vedomie, že posolstva od irskej vizionarky su falošné, a modlitby z nich sa neodporúča modliť?

***

Odpoved od Admin:

Tak ako píšeš, ... keďže posolstvá od irskej "vizionárky" sú falošné - automaticky sú falošné aj modlitby, ktoré jej boli diktované, pretože tie sú tiež posolstvami.

Napríklad aj istý človek si myslel, že "vizionárka" môže mať niečo falošné (od diabla) a niečo od Boha. Tak také niečo sa nikdy nestalo a ani nemôže stať.

Veď napr. v Medjugorí sa zjavovala Panna Mária a ked sa deťom zjavil diabol v podobe Panny Márie, tak ho rozoznali. Už z toho môžeme vidieť, že keď vizionári majú zjavenia od Boha, tak vedia rozlíšiť falošného ducha a nemôže sa im miešať do vízií alebo posolstiev, že by o tom nevedeli alebo že by niečo mali od Boha  a niečo od diabla.

Podobne sa stalo aj v Lurdoch, ked vizionárka pokropila Pannu Máriu svätenou vodou a po tomto akte sa vizionárka ubezpečila, že jej zjavenia sú od Boha.

Problém irskej "vizionárky" je viac zložitejší, pretože sa jedná o zjavenia vnutorného hlasu, kedy nevidí a nepočuje ducha fyzicky (oči a uši), ale vo vnútri svojho srdca a tak je pre ňu to ťachšie rozlíšiť.

Totižto vizionári v Mejugorí ako aj v Lurdoch mali možnosť vidieť tvár osoby, ktorá sa im zjavila. Konkrétne v Medjugorí videli ako diabol (v podobe Panny Márie) má v očiach veľké zlo - cítili z očí, že tá osoba je zlá. Myslím, že to je niečo podobné ako pri stretnutí s človekom, kedy jeho výzor je pekný, ale oči prezrádzajú, aká ta osoba v skutočnosti je. Preto sa stáva, že ľudia, ktorí niečo taja, tak vyhýbajú pohľadom alebo ked sú plný hnevu, tak ich zreničky sa rozšíria (ako u posadnutých).

Záver:

Posolstvá ako aj modlitby (hoc aké sa vidia byť dobré) netreba šíriť a nieto ešte modliť!